Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

27 sierpień 2018

UniGlass zwycięzcą Pucharu Ligi MLPN MOSiR Łomża 2018!

Puchar Ligi to rozgrywki piłkarskie organizowane regularnie od kilku lat przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Uczestniczą w nich drużyny, które występują w rozgrywkach MLPN MOSIR Łomża. W niedzielę 26 sierpnia osiem drużyn walczyło w dwóch 4-zespołowych grupach o awans do meczu finałowego.

Wcześniej, podczas losowania, drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znalazły się zespoły: Demed, Trójkąt, KS Biel Sonarol i Planet Cash, które rozegrały mecze w niedzielę od godziny 15-tej na Orliku przy ulicy Bernatowicza w Łomży. Do grupy B, która rywalizowała na Orliku przy ulicy Katyńskiej trafiły drużyny: GKS Łomża, Skill Squad, Orły Zbójna i UniGlass. Mecze rozgrywane były systemem 2 x 10 minut. Rozgrywki prowadzone były przez sędziów - Radosława Jemielity i Marcina Łebkowskiego. Mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji, nie zabrakło nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

Z grupy A awansowały drużyny Planet Cash i Demed, natomiast z Grupy B UniGlass i Orły Zbójna. W meczach półfinałowych zmierzył się zwycięzca grupy A z drugim miejscem grupy B czyli Planet Cash i Orły Zbójna. Ten mecz zakończył się zwycięstwem 1:0 dla zawodników Orły Zbójna, którzy awansowali do finału turnieju. W drugim półfinale zwycięzca grupy B Uniglass zmierzył się z zespołem Demed z grupy A. Do finału awansował UniGlass z wynikiem 3:0.

Mecz o trzecią lokatę był pełen emocji, gdyż po końcowym gwizdku zakończył się remisem 1:1, a o zajęciu miejscu na podium zadecydowały rzuty karne! Bezbłędnie wykonujący rzuty zespół Planet Cash zajął III miejsce Pucharu Ligi.

Wieczorem o godzinie 20-tej na boisku przy Katyńskiej rozegrał się ostatni mecz. W finale zmierzyły się UniGlass i Orły Zbójna. Obie drużyny z determinacją walczyły o puchar. Jednak lepsza była w tym dniu drużyna UniGlass, która wykazała się niezłą obroną i precyzyjnością strzałów, ostatecznie wygrywając 3:0. Zespół Orły Zbójna uplasował się na II miejscu, natomiast UniGlass został mistrzem Pucharu Ligi MLPN MOSiR Łomża 2018!

Na uwagę zasługuje zawodnik Uniglass - Michał Pardo, który w turnieju strzelił 10 bramek i został Najlepszym Strzelcem Pucharu Ligi. Najlepszym Bramkarzem okazał się Sławomir Dąbrowski z zespołu Planet Cash. Najwyżej ocenionym Zawodnikiem Pucharu Ligi został Paweł Szymczyk z drużyny Orły Zbójna.

Puchary i medale wręczał Andrzej Modzelewski- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Wszystkim dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Pozostałe zdjęcia w galerii

Pokaż wiadomości

Reklama: