Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

22 maj 2018

Ruszyły zapisy na Nocny Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar 600 lecia Łomży !!!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do udziału w Nocnym Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar 600 lecia Łomży. Mecze odbędą się na boiskach MOSiR Łomża przy ul. Zjazd 18 w dniach 8.06. - 11.06.2018 r.

Turniej finansowany jest ze środków Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018 i skierowany jest do młodzieży w wieku 16 – 25 lat (dopuszcza się zgłoszenie przez drużynę maksymalnie 4 osób powyżej 25 roku życia). W rozgrywkach może wziąść udział 16 drużyn, które powinny liczyć pomiędzy do 20 osób. Każda drużyna musi posiadać pełnoletnią osobę odpowiedzialną za zespół.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane wyłącznie pod adresem mail: mosir@mosir.lomza.pl (w tytule maila należy wpisać Nocny Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej oraz przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, który zawiera nazwę zespołu, skład zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy. (załącznik nr 1)

Dla wszystkich uczestników organizator zapewnia pamiątkowe upominki oraz medale, natomiast dla trzech najlepszych drużyn puchary, medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe.


W trakcie turnieju zawodnicy dodatkowo otrzymają napój izotoniczny oraz posiłek regeneracyjny

KARTA ZGŁOSZENIOWA I REGULAMIN NA STRONIE www.mosir.lomza.pl
 

 

Pokaż wiadomości

Reklama: